ORDER-PICKER W MAGAZYNIE Z MROŻONKAMI

Agencja pracy Cosmoworker ORDER-PICKER  W MAGAZYNIE Z MROŻONKAMI Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

Stała praca w firmie logistycznej zajmującej się produktami wymagającymi warunków chłodniczych.

Zbieranie zamówień na mroźni.
Temperatura na magazynie to około 3’C, w mroźni gdzie przebywa się krótko -27’C.
Minimum
40 godzin tygodniowo, często nadgodziny w soboty
(minimum raz w miesiącu).

Stawka początkowa 13,27€/h brutto (13,05€ stawka podstawowa + stałe dodatki).
Praca w systemie 1-zmianowym: 07:00-16:00.

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wymagana dobra kondycja fizyczna.
Więcej niż mile widziane prawo jazdy kat. B.
Więcej niż mile widziane doświadczenie w pracy w mroźni.

Region: Oss, Veghel, Hertogenbosch, Nijmegen.
#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #bezprawajazdy.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • stała praca w firmie logistycznej zajmującej się produktami wymagającymi warunków chłodniczych,
  • zbieranie zamówień na mroźni,
  • temperatura na magazynie to około 3’C, w mroźni gdzie przebywa się krótko -27’C,
  • minimum 40 godzin tygodniowo, często nadgodziny w soboty (minimum raz w miesiącu),
  • praca w systemie 1-zmianowym: 07:00-16:00.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • więcej niż mile widziane doświadczenie w pracy w mroźni,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 3-miesiące.

Oferujemy:

  • stawkę początkową 13,27€/h brutto (13,05€ stawka podstawowa + stałe dodatki),
  • cotygodniowe wynagrodzenie,
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 115,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 33,51 € za tydzień.
Numer referencyjny

8571563