ORDER-PICKER EPT W MAGAZYNIE / DUŻO GODZIN / PRAWO JAZDY

Agencja pracy Cosmoworker ORDER-PICKER EPT W MAGAZYNIE / DUŻO GODZIN / PRAWO JAZDY Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

Powiększamy zespół. 🙂
Komfortowa, stała praca w miłej atmosferze.
Praca również dla par.

Wymagane prawo jazdy-warunek konieczny.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Stawka początkowa: 13,54€/h brutto od 22 lat.
Dodatek zmianowy 125%, dodatek za każdą godzinę ponad 40 godzin 130%.
Praca w trybie 2-zmianowym od poniedziałku do soboty.
Wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie z możliwością wypłacanie zaliczek.

Region: Amsterdam, Haarlem.
#zzakwaterowaniem, #dlapar
, #bezdoswiadczenia, #bezprawajazdy, #bezstawkiwiekowej.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca na różnych działach w magazynie niespożywczym,
  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera, pakowanie, przygotowywanie zamówień do dystrybucji,
  • praca długoterminowa,
  • praca w trybie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku 6:00-15:00, 15:00-24:00
  • dojazd do pracy samochodem służbowym, 45 minut.

Wymagania:

  • wymagane prawo jazdy-warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 3-miesiące,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • stawkę początkową 13,54€/h brutto od 22 lat.
  • dodatek zmianowy 125%, dodatek za każdą godzinę ponad 40 godzin 130%,
  • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie z możliwością wypłacanie zaliczek,
  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 138,85 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 35,52 € za tydzień.
Numer referencyjny

8825932