OPERATOR WÓZKA EPT W PAKOWALNI OWOCÓW I WARZYW

Agencja pracy Cosmoworker OPERATOR WÓZKA EPT W PAKOWALNI OWOCÓW I WARZYW Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik produkcji

Praca w magazynie zajmującym się dystrybucją truskawek, pomidorów i ogórków.

Praca przy transporcie za pomocą wózka EPT między pakowalnią a magazynem lub bezpośrednio tirami.
Tymczasowe prace pomocnicze na linii sortowania i pakowania.

Wynagrodzenie 13,27€ brutto/h.
Praca w systemie 1-zmianowym, czasami zmiana dzielona.
Gwarantowane minimum 40 godzin w tygodniu.

Wymagane doświadczenie w obsłudze wózka EPT.
Więcej niż mile widziany certyfikat na obsługę wózka EPT.
Wymagany komunikatywny język angielski.
Więcej niż mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferta nie jest obecnie skierowana do grup i par.

Region: Venlo, Venray, Horst.
#zzakwaterowaniem, #bezprawajazdy, #bezstawkiwiekowej

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca w firmie zajmującej się sortowaniem, pakowaniem i dystrybucją truskawek, pomidorów i ogórków,
  • praca przy transporcie za pomocą wózka EPT między pakowalnią a magazynem lub bezpośrednio tirami,
  • tymczasowa prace pomocnicze na linii sortowania i pakowania,
  • praca w systemie 1-zmianowym, czasami zmiana dzielona: 7:00-11:00 14:00-18:00,
  • gwarantowane minimum 40 godzin w tygodniu.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze wózka EPT,
  • więcej niż mile widziany certyfikat na obsługę wózka EPT,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • więcej niż mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę początkową 13,27€/h brutto,
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • dodatek dla kierowców 2,50€ dziennie,
  • koszt zakwaterowania: 116,50€ za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 32,59€ za tydzień.
Numer referencyjny

8793717