Monter okien (SD/11/23)

Weegree Monter okien (SD/11/23) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Monter

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Monter okien

Miejsce pracy: Holandia, Muntendam

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników specjalizujących się w montażu okien i drzwi. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w dynamicznym środowisku, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zgranego zespołu i rozwijania swojej kariery w branży monterskiej.

Zakres obowiązków:

  • Montaż okien różnego rodzaju, w tym okien drewnianych, plastikowych i aluminiowych
  • Przygotowanie miejsca montażu, usunięcie starych okien i przygotowanie powierzchni
  • Dokładny pomiar okien i dostosowanie ich do otworu
  • Montaż ramy okiennej, zapewnienie jej stabilności i izolacji
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy
  • Współpraca z zespołem

Czego oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
  • Doświadczenie zawodowe na takim lub podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność obsługi narzędzi montażowych
  • Samodzielność organizacji stanowiska pracy
  • Czyste i rzetelne wykonywanie zleconych prac
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Motywacja do pracy

Dodatkowymi atutami będą:

  • Aktualne prawo jazdy kat.B
  • Samochód na wyjazd

Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę: 12-14€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu.
Numer referencyjny

8793272