MECHANIK SAMOCHODOWY / NAPRAWY POWYPADKOWE

Agencja pracy Cosmoworker MECHANIK SAMOCHODOWY / NAPRAWY POWYPADKOWE Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Mechanik

Praca na długi czas.
Praca w warsztacie naprawczym specjalizującym się w naprawach powypadkowych samochodów osobowych.

Początkowa stawka od 520-600€ netto / tydzień pracy.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Wymagane udokumentowane doświadczenie jako mechanik samochody przynajmniej przez okres 6 miesięcy.
Wymagane prawo jazdy kategorii B.

Region: Nijmegen, Oss, Arnhem, Ede.
#zzakwaterowaniem.

#Fachowcy zawsze poszukiwani.
Wiele ofert pracy w całej Holandii.
Zadzwoń, porozmawiajmy.#

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

 Opis stanowiska:

  • pełen zakres prac związanych z demontażem i montażem części samochodów osobowych,
  • proste prace blacharskie,
  • proste naprawy mechaniczne,
  • prace administracyjne, rejestrowanie wykonanych prac do celów ubezpieczeniowych.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • udokumentowane doświadczenie jako mechanik samochody przynajmniej przez okres 6 miesięcy,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • początkową stawkę od 520-590€ netto / pracy,
  • cotygodniowe wypłaty,
  • wygodne, bezpłatne zakwaterowanie,
  • wynagrodzenie wakacyjne 8,33% stawki brutto,
  • 20 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
  • legalną pracę, umowę holenderską, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • pomoc w sprawach administracyjnych,
  • opiekę osobistego koordynatora,
  • budowanie emerytury od pierwszego dnia pracy.
Numer referencyjny

8986612