Malarz

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Malarz

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy WARX, poszukuje osób chętnych do pracy jako : MALARZ

Oferujemy :
– umowę na podstawie CAO
– tygodniowe wypłaty
– ubezpieczenie
– dojazd do pracy
– zakwaterowanie ( pokoje jednoosobowe w standardzie)

Obowiązki

Sumienne wykonywanie zleceń

Wymagania

– znajomości języka obcego na poziomie komunikatywnym
– doświadczenia w zawodzie
– prawo jazdy kat. B

O autorze

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy WARX istnieje na rynku od 6 lat. Rozwijając siatkę klientów poszukujemy nowych pracowników.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać pod adres : PRACA@WARX.NL

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Malarz