Koordynator W Agencji Pracy

EU-People Recruitment Office Koordynator W Agencji Pracy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pozostałe oferty

O nas:

Założona w 2006 roku, EU-People jest renomowaną agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji na stanowiska stałe i tymczasowe na terenie Unii Europejskiej. Naszym celem jest dopasowanie najlepszych talentów do wyjątkowych możliwości zawodowych, dzięki czemu zarówno nasi klienci, jak i kandydaci mogą osiągać swoje cele. Nasze bogate doświadczenie i zaangażowanie w dążenie do doskonałości uczyniły nas zaufanym partnerem w branży rekrutacyjnej.

Opis stanowiska:

Rola ta obejmuje zarządzanie obiektami i flotą pojazdów, wprowadzanie nowych pracowników, wsparcie w rekrutacji oraz interakcjach z klientami, a także wykonywanie zadań administracyjnych. Koordynator Agencji będzie ściśle współpracować z Menedżerem Operacyjnym oraz innymi członkami zespołu.

Kluczowe obowiązki:

Zarządzanie budynkami:

  • Przeprowadzanie regularnych inspekcji budynków i sprzętu w celu identyfikacji i rozwiązania potrzeb związanych z utrzymaniem.
  • Wsparcie w planowaniu i realizacji projektów związanych renowacją obiektów.
  • Utrzymywanie inwentarza zapasów, narzędzi i sprzętu.
  • Planowanie zakwaterowania dla nowych pracowników.

Zarządzanie flotą pojazdów:

  • Nadzór nad utrzymaniem i eksploatacją floty pojazdów firmy.
  • Zapewnienie regularnego serwisowania pojazdów i spełniania przez nie standardów bezpieczeństwa.
  • Zarządzanie dokumentacją i zgodnością związanymi z pojazdami.

Onboarding i wsparcie w rekrutacji:

  • Koordynowanie procesu wprowadzania nowych pracowników.
  • Zapewnienie nowym pracownikom odpowiedniej orientacji dotyczącej obiektów i polityki firmy.
  • Przeprowadzanie podstawowego szkolenia z procedur związanych z obiektami lub pracą.
  • Wsparcie w rekrutacji nowych pracowników poprzez identyfikację potencjalnych kandydatów, przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych oraz koordynację procesu rekrutacji.
  • Wsparcie w pierwszych interakcjach z klientami, zapewnianie wsparcia i budowanie pozytywnych i profesjonalnych relacji.

Obowiązki administracyjne:

  • Wykonywanie ogólnych zadań biurowych, takich jak odbieranie telefonów, odpowiadanie na e-maile i zarządzanie obiegiem dokumentów.
  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji działań związanych z utrzymaniem, inspekcjami i nowymi pracownikami.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących funkcjonowania obiektów i pracowników.
  • Wspieranie w opracowywaniu i wdrażaniu polityk i procedur związanych z obiektami i pracownikami.

Kwalifikacje:

  • Aktywne prawo jazdy kategorii B i umiejętność prowadzenia różnych typów pojazdów (samochody osobowe, busy).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, minimum na poziomie B1.
  • Umiejętność pracy pod presją i zarządzania wieloma zadaniami z podobnymi terminami.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.
  • Silne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.
  • Efektywne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie €2700 – €3000 brutto z możliwością negocjacji.
  • Atrakcyjny i konkurencyjny system premiowy oparty na wynikach.
  • Bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze cztery tygodnie pracy.
  • Samochód służbowy oraz wszelki niezbędny sprzęt do pracy (komputer/telefon).
  • Bezpłatny transfer lotniczy do Holandii.
  • Pełny cykl szkoleń w miejscu pracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.
  • Wspierające i współpracujące środowisko pracy.
  • Dostęp do programów szkoleniowych i rozwojowych.
Numer referencyjny

8958847