This job listing has expired and may no longer be relevant!

Dekarz

Opis oferty pracy

Praca we Francji Dekarz

GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów na stanowisko:

DEKARZ – FRANCJA

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ ?
• Stawka godzinowa 12,46 euro brutto /h + dieta
• możliwość pracy w nadgodzinach – płatne według francuskiego prawa
• Refundacja kosztów dojazdu – 100 euro
• Gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ ze składkami od średniej krajowej,
• Darmowe zakwaterowanie
• Zapewniamy PŁATNY URLOP lub WYPŁACAMY EKWIWALENT +10% do wynagrodzenia – Ty decydujesz co chcesz otrzymać.
• Otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Obowiązki

Zakres prac:
• Przygotowanie i montaż pokrycia elementów dachowych (blacha, dachówki itd)
• montaż rynien
• proste prace konstrukcyjne / stolarskie

Wymagania

WYMAGANIA:
• Udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany

O autorze

GRH Polska Sp. zo.o. od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Aplikacje proszę przesyłać przez stronę internetową www.grhpolska.com lub przez link: http://oferty.grhpolska.com/cp/j/11164/s/597/dekarz-francja

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Dekarz