*MONTAŻ SAMOCHODOWYCH PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH

Agencja pracy Cosmoworker *MONTAŻ SAMOCHODOWYCH PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Czechy Pracownik produkcji

Praca długoterminowa.
Gwarantowane 160 godzin w miesiącu.
Możliwość znacznej liczby nadgodzin.
Praca w systemie klasycznym 8-godzinnym, 3-zmianowym, 5-dniowym tygodniu pracy.
Stawka od około 4300 zł (25.000 Kč) netto na miesiąc w początkowym okresie pracy (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia).
Dodatek na pierwsze 3 miesiące pracy 6.000,- Kč/miesiąc, liczne dodatki systemowe (frekwencja – obecność).
Doświadczenie i znajomość języka czeskiego mile widziane.
Bezpłatne zakwaterowanie w niezłym standardzie, w tym możliwość zakwaterowania w prywatnych mieszkaniach wg uzgodnienia z pracodawcą.
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie. Przed podjęciem pracy bezpłatne badanie lekarskie oraz prosty test umiejętności manualnych.
Terminy wyjazdów do ustalenia.

Region: Nový Jičín, Koprivnice, Ostrava
#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #bezjezyka, #bezprawajazdy.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy, to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko oferty sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • montaż elektronicznych podzespołów samochodowych, centralnych zamków, elementów okablowania, itp., jako elementów do dalszego montażu,
  • praca na linii produkcyjnej, wymienne stanowiska pracy,
  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:

  • sprawność manualna,
  • dokładność w pracy,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub czeskiego,
  • gotowość do pracy przez długi czas.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy, w tym 3 m-ce okres próbny
  • zorganizowanie zakwaterowania i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę od około 4300 zł (25.000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),
  • dodatki za pracę w nocy (20Kč/h), w soboty, niedziele i święta (+ 70%),
  • pracę w klasycznym systemie 3-zmianowym, 8-godzinnym, 5-dniowym tygodniu pracy,
  • dużą liczbę nadgodzin (dodatek 25 % od pon. do piątku),
  • w pierwszym dniu zatrudnienia pełnopłatne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatne zakwaterowanie.
  • dopłaty do obiadów w nowoczesnej stołówce zakładowej
Numer referencyjny

8854690