*MONTAŻ METALOWYCH PODZESPOŁÓW SAMOCHODOWYCH

Agencja pracy Cosmoworker *MONTAŻ METALOWYCH PODZESPOŁÓW SAMOCHODOWYCH Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Czechy Pracownik produkcji

Rozbudowujemy zespół pracowników.
Okolice Ostrawy. Blisko do Polski.
Praca długoterminowa.

Gwarantowane 160 godzin w miesiącu. Możliwość znacznej liczby nadgodzin.
Praca w systemie klasycznym 8-godzinnym, 3-zmianowym, 5-dniowym tygodniu pracy.
Stawka od około 25.000 CZK netto na miesiąc  (to ponad 4 300 zł już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia), plus premie i dodatki systemowe.

Bezpłatne lub z niewielką dopłatą) zakwaterowanie w dobrym standardzie, w tym możliwość zakwaterowania w prywatnych mieszkaniach wg uzgodnienia z pracodawcą.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.
Przed podjęciem pracy bezpłatne badanie lekarskie oraz prosty test umiejętności.
Terminy przyjazdów do ustalenia.

Region:  Ostrava, Kopřivnice,
#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #dlapar, #bezjezyka, #bezprawajazdy,

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko oferty sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • montaż metalowych podzespołów samochodowych, stelaży do foteli samochodowych, centralnych zamków, itp.,
  • praca na stanowiskach produkcyjnych, wymienne stanowiska pracy,
  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i manualna,
  • gotowość do nauki na poszczególnych stanowiskach pracy
  • dokładność w pracy, obsługa automatów produkcyjnych,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • gotowość do pracy przez dłuższy czas.

Oferujemy:

  • stawka os około 25.000 CZK netto (ponad 4300zł) na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia) + premie i dodatki,
  • zakwaterowanie pracownicze,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • pracę w klasycznym systemie 3-zmianowym, 8-godzinnym, 5-dniowym tygodniu pracy,
  • dodatki za pracę w nocy, w soboty, niedziele i święta,
  • możliwe nadgodziny dla chętnych,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
  • dopłaty do obiadów w nowoczesnej stołówce zakładowej (odpłatność pracownika 25 – 35 CZK) bardzo smaczne, urozmaicone obiady, polecamy 🙂 ,
  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • odzież roboczą,
  • w pierwszym dniu zatrudnienia szkolenie przygotowujące do pracy.
Numer referencyjny

8854676