Zbrojarz (RV/7/23) (HH/I/250)

Weegree Zbrojarz (RV/7/23) (HH/I/250) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Zbrojarz

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii,  Polski i FrancjiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Zbrojarz

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu – czyszczenie, prostowanie, cięcie i gięcie.

  • pilnowanie przestrzegania zasad montażu zbrojenia.

  • przygotowywanie stali zbrojeniowej i wykonywanie montażu szkieletów według rysunku technicznego

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Siły fizycznej i chęci do pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem

Co oferujemy:

  • Zarobki 13-14€/h netto

  • Gwarancja stabilnej pracy.

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.

  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.

  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Numer referencyjny

8533624