Spawacz TIG (rury inox) {{(PRS/07/24)}}

Weegree Spawacz TIG (rury inox) {{(PRS/07/24)}} Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Spawacz
Miejsce pracy: Verlaine, Belgia
Stawka: 2700-2900€
Zakwaterowanie: zapewnione

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie/ znajomość rysunku technicznego / język obcy dodatkowym atutem

 Opis stanowiska:

  • Praca przy spawaniu rur i rurociągów ze stali inox.
  • Średnica rur DN do 700 mm.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w spawaniu metodą TIG, elementów ze stali inox.
  • Umiejętności pracy na rysunku technicznym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Stawkę: 2700-2900€ netto/m-c w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy. Praca w oparciu o polskie warunki zatrudnienia.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i darmowe zakwaterowanie – jedyna opłata po stronie pracownika to 2€ / dzień za media (internet, woda, prąd itd.)
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Numer referencyjny

8914690