Spawacz-ślusarz (PRT/08/23)

Weegree Spawacz-ślusarz (PRT/08/23) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Ślusarz

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec, Francji i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz-ślusarz

Miejsce pracy: Belgia, Lebbeke

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją zbiorników ciśnieniowych.
  • Spawanie metodą MIG/MAG stali czarnej oraz proszkowe (121)
  • Obsługa maszyn i montaż.
  • Wykonywanie prac blacharsko-ślusarskich, cięcie gilotyną
  • Walcowanie, gięcie blach stalowych do cylindrów
  • Przygotowywanie cylindrów i części do spawania.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie 13€/h netto (2100-2300€mc netto)
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Dofinansowane zakwaterowanie, płatne 2€/dzień
  • Zwrot kosztów wyjazdu do Belgii do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Opłacany transport do pracy – zwracany dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program „Polecaj pracę” za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 168h, otrzymasz 100€.

Czego oczekujemy:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności spawania półautomatem.
  • Siły fizycznej, dokładności w pracy.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Własny samochód.
Numer referencyjny

8798276