RZEŹNIK-WYKRAWACZ W PRODUKCJI MIĘSA WIEPRZOWEGO

Agencja pracy Cosmoworker RZEŹNIK-WYKRAWACZ W PRODUKCJI MIĘSA WIEPRZOWEGO Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Pracownik produkcji

Praca długoterminowa.

Praca wykonywana głównie ręcznie na linii rozbioru mięsa wieprzowego, wykrawanie określonych rodzajów mięsa z części tusz na taśmie produkcyjnej
Wymagane doświadczenie w pracy rzeźnika – wykrawacza mięsa wieprzowego.

Minimalna stawka początkowa od 17,48€/h do 18,06€/h brutto w zależności od doświadczenia
Wymagana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.

Region: Staden.
#zzakwaterowaniem,
#bezprawajazdy.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • dokładne oddzielanie mięsa od kości, zgodnie z odpowiednimi technikami rzeźniczymi,
  • krojenie i porcjowanie różnych kawałków mięsa wg harmonogramu linii produkcyjnej,
  • utrzymanie czystości i standardów sanitarnych, w tym prawidłowe postępowanie i utylizacja skrawków mięsnych i odpadów,
  • kontrola produktów mięsnych pod kątem zapewnienia jakości i świeżości,
  • przestrzeganie właściwych procedur bezpieczeństwa postępowania z żywnością.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 6-miesięcy,
  • mile widziane prawo jazdy,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • stawkę początkową od 17,48€/h do 18,06€/h brutto w zależności od doświadczenia
  • cotygodniowe wypłaty,
  • bon żywnościowy (meal voucher) o wartości 4,77€ za każdy dzień pracy,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,
  • legalną pracę, zgodną z belgijskim Prawem Pracy,
  • belgijską umowę o pracę tymczasową i stały kontrakt po 1 roku pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • transport do pracy z miejsca zakwaterowania – rower lub rower elektryczny (za dopłatą),
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 38 godzin pracy w tygodniu,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii: 250€,
  • koszt zakwaterowania: 85,00€ za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Numer referencyjny

8762291