PRODUKCJA EUROPALET

Agencja pracy Cosmoworker PRODUKCJA EUROPALET Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Pracownik produkcji

Praca długoterminowa.
Praca w zakładzie produkcji palet drewnianych w dziale montażu oraz obróbki desek.

Stawka początkowa 13,27€/h brutto + dodatki zmianowe.
Praca w trybie 2-zmianowym (ranna, popołudniowa).

Wymagane doświadczenie w pracy z drewnem.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Region: Genk, Hasselt, Maastricht.
#zzakwaterowaniem,
#bezprawajazdy.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

Dział montażu:

  • ręczny montaż elementów drewnianych za pomocą gwoździarek,
  • obsługa gwoździarek o wadze 5-10 kg, wymaga siły fizycznej,
  • zabezpieczanie palet do transportu, składowanie,
  • praca w trybie 2-zmianowym 06.00-14.00 oraz 14.00-22.00.

Dział tartaczny:

  • obsługa maszyn do cięcia drewna automatycznych i pół-automatycznych,
  • przy maszynach pół-automatycznych więcej pracy fizycznej – podawanie i odbiór elementów: desek, belek, itp.
  • ustawianie i dobór parametrów cięcia poszczególnych elementów palet,
  • kontrola jakości, kontrola wymiarów, itp.

W pierwszym dniu pracy nowi pracownicy przechodzą szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i obsługi maszyn.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z drewnem,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 6-miesiący,
  • mile widziane prawo jazdy,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • stawkę początkowa 13,27€/h brutto + dodatki zmianowe,
  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 138,85 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 35,52 € za tydzień.
Numer referencyjny

8825949