Pracownik stadniny koni – darmowe zakwaterowanie

S&A sp. z o.o Pracownik stadniny koni - darmowe zakwaterowanie Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Rolnictwo

S&A Sp .z o.o., Agencja Pracy Tymczasowej działa na terenie Europy w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Nas!

Tel. 698 937 596

Zadania

  • Jesteś odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowego żywienia koni

  • Obliczanie wymagań i zakup paszy i ściółki

  • Niezależne zarządzanie pastwiskami, w tym wprowadzanie i wyprowadzanie koni

  • Codzienna praca w stajni (zamiatanie alejki stajennej, sprawdzanie wody itp.)

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe spełniające wymagania
  • Pewne i odpowiednie dla gatunku podejście do koni
  • Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu sprzętu rolniczego
  • Samochód na wyjazd (mile widziany)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na podstawie niemieckiego zbiorowego układu pracy IGZ
  • Stawka według niemieckiej taryfy
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • brak „Zeitkonta” – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • Polska umowa, legalne zatrudnienie
  • możliwość pobierania zaliczek po 5 przepracowanych dniach
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
Numer referencyjny

8782782