Piaskarz (MEN/06/23 – HH/I/200)

Weegree Piaskarz (MEN/06/23 - HH/I/200) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Piaskarz

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Piaskarz

Miejsce pracy: Belgia, Gent

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się renowacją i odnawianiem przestarzałych i zwietrzałych fasad.
  • Piaskowanie na sucho i mokro (czyszczenie ścian, elewacji i stolarki w budynkach)
  • Praca wewnątrz i na zewnątrz, również na wysokości.
  • Techniki czyszczenia: od czyszczenia parą w przypadku niewielkich zabrudzeń, po ścierne operacje w przypadku silnych zabrudzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako piaskarz
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • Sprawność fizyczna, samodzielność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2000-2400€/mc
  • Dodatkowe nadgodziny!
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Bezpłatne mieszkanie, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii do 100€.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Numer referencyjny

8526226