OPERATOR WTRYSKAREK

Agencja pracy Cosmoworker OPERATOR WTRYSKAREK Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Pracownik produkcji

Praca długoterminowa.
Praca w firmie produkującej artykuły z tworzyw sztucznych

Uśredniona stawka początkowa z dodatkiem zmianowym: 19,78 €/h brutto (18,84€/h podstawy + 0,96€/h dodatku zmianowego,
Cotygodniowe wypłaty.
Dodatek do obiadu 7,00€ na każdy dzień pracy.
Praca w trybie 2-zmianowym, 5:00-13:00, 13:00-21:00.
Doświadczenie w operowaniu maszynami wtryskowymi,.

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Region: Nazareth, Gandawa, Tielt.
#zzakwaterowaniem,
#bezprawajazdy.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca w firmie produkującej artykuły z tworzyw sztucznych,
  • ustawianie form, uruchamianiu i nadzorowaniu produkcji działów formowania wtryskowego,
  • przeprowadzanie próbnych wtrysków na nowych formach i dbanie o optymalne działanie procesów formowania wtryskowego,
  • samodzielne rozwiązywanie prostych problemów technicznych,
  • kontrola produktu końcowego i ewentualne dostosowanie parametrów procesu,
  • zachowanie ciągłości produkcji i sprawnego działania maszyn,
  • wykonywanie prostych przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, zgodnie z wytycznymi,
  • wypełnianie i prowadzenie dokumentacji technicznej
  • praca w trybie 2-zmianowym, 5:00-13:00, 13:00-21:00.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w operowaniu maszynami wtryskowymi,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 6-miesiący,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • stawkę początkową od 19,78 €/h brutto (18,84€/h podstawy + 0,96€/h dodatku zmianowego,
  • dodatek do zakupów spożywczych w wysokości 7€ za każdy dzień pracy,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,
  • legalną pracę, zgodną z belgijskim Prawem Pracy,
  • belgijską umowę o pracę tymczasową i stały kontrakt po 1 roku pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania lub zwrot kosztów transportu,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii: 250€,
  • koszt zakwaterowania: 85,00€ za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Numer referencyjny

8825738