OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA/ CHŁODNIA Z MROŻONKAMI, FRYTKAMI, ETC.

Agencja pracy Cosmoworker OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA/ CHŁODNIA Z MROŻONKAMI, FRYTKAMI, ETC. Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Operator wózka

Praca długoterminowa.
Praca jako operator wózka widłowego wysokiego składowania reach truck.
Wymagane doświadczenie na wózku wysokiego składowania oraz ważny certyfikat.
Wymagane uprawnienie belgijskie, europejskie lub polskie UDT.

Uśredniona stawka początkowa z dodatkiem zmianowym: 15,30€/h brutto (stawka podstawowa 14,27€ + dodatek zmianowy oraz dodatek za pracę w chłodni).
Cotygodniowe wypłaty.
Dodatek do obiadu 8,00€ na każdy dzień pracy.

Praca w trybie 2-zmianowym.

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Videorozmowa z przyszłym pracodawcą przed podjęciem pracy.

Region: Lommel, Puurs, Bruksela.
#zzakwaterowaniem.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca w magazynie/chłodni z produktami mrożonymi, frytkami, etc,
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • rozładunek i składowanie przychodzących produktów, załadunek gotowych zamówień oraz dbanie o wewnętrzne ruchy produktów, tak aby produkty/zamówienia były składowane i/lub ładowane na czas i zgodnie ze specyfikacją,
  • przenosząc produkty, upewniasz się, że różne typy/wielkości partii są przechowywane osobno,
  • zapewnianie prawidłowego załadunku palet i rejestrowanie ruchu produktów,

Wymagania:

  • więcej, niż komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie pracy jako operator wózka wysokiego skłądowania,
  • uprawnienie belgijskie, europejskie lub polskie UDT,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 6-miesiący,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • uśrednioną stawkę początkową z dodatkiem zmianowym: 15,30€/h brutto (stawka podstawowa 14,27€).
  • cotygodniowe wypłaty,
  • dodatek do obiadu 8,00€ na każdy dzień pracy,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,
  • legalną pracę, zgodną z belgijskim Prawem Pracy,
  • belgijską umowę o pracę tymczasową i stały kontrakt po 1 roku pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania lub zwrot kosztów transportu,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii: 250€,
  • koszt zakwaterowania: 85,00 € za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Numer referencyjny

8531495