Ogrodnik (ESH/07/10 – HH/1/150)

Weegree Ogrodnik (ESH/07/10 - HH/1/150) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Ogrodnik

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Ogrodnik

Nr ref: ESH/07/10 – HH/1/150

Miejsce pracy: Almelo

Opis stanowiska:

  • praca w firmie zajmującej się projektowaniem zieleni i budową ogrodów
  • prace ogrodnicze w prywatnych ogrodach holenderskich klientów
  • zlecenia wykonuje się w zgranym zespole z osobami, które przyuczą do pracy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.
  • Prawo jazdy.
  • Chęć do pracy, dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12€/h NETTO.
  • Bezpłatne, w pełni wyposażone mieszkanie.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Pracę około 168h/mc (możliwość nadgodzin).
Numer referencyjny

8540404