Monter rur (HES/07/23) (HH/I/250)

Weegree Monter rur (HES/07/23) (HH/I/250) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Monter

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, FrancjiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Monter rur

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

  • Montaż i instalacja różnych rodzajów rur w zgodzie z obowiązującymi normami i wytycznymi
  • Wykonywanie cięć, spawów, złącz i łączeń rur
  • Rozwiązywanie problemów i naprawa istniejących instalacji w zakresie montażu rur

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie jako monter rur lub w pokrewnych dziedzinach (np. instalacje sanitarno-grzewcze, instalacje przemysłowe)
  • Znajomość technik montażu rur, w tym cięcia, spawania i łączeń
  • Znajomość materiałów i narzędzi stosowanych w montażu rur
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Co oferujemy:

  • Zarobki 13€ netto/h
  • Gwarancja stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Numer referencyjny

8753071