This job listing has expired and may no longer be relevant!

Monter okien i drzwi

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Spawacz-monter Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Monter

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta – belgijskiego producenta okien i drzwi z aluminium i PVC – poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Belgii

 Opis stanowiska:

  • montaż okien, drzwi, włazów (aluminium, PVC) u klientów firmy.
  • organizacja stanowiska pracy na podstawie zamówienia (sprzęt, materiały itp.).
  • ustawianie stolarki i zabezpieczenie hakami, prowadnicami, kątownikami itp.
  • montaż ram, uszczelnianie z wykorzystaniem pianki poliuretanowej, uszczelek, taśm klejących, profili narożnych itp.
  • ustawianie szyb na podporze i zabezpieczanie ich (listwy przyszybowe, uszczelki neoprenowe, uszczelniacz, rozpórki, …).
  • sprawdzenie działania ruchomych części stolarki, wodoszczelności i izolacji obrabianego przedmiotu.
  • estetyczne wykończenie montażu i porządkowanie miejsca wykonywania pracy.
  • montaż podpór i prętów oraz mocowanie ich do muru.
  • demontaż istniejącej stolarki i sprawdzanie stanu konstrukcji (ramy okienne, otwory drzwiowe i okienne itp.).
  • instalowanie lub wymiana zamków i akcesoriów do zamków.
  • regulowanie okien.
  • rozwiązywanie problemów technicznych.

 Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną rozmowę z klientami firmy.
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy jako monter okien i drzwi (dot. ostatnich 3 lat zatrudnienia).
  • prawo jazdy kat. B i własne auto.
  • umiejętność pracy w grupie.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach.
  • stawkę: 15,71 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym).
  • dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4590 € brutto  (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2485 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin – płatne 150%).
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 80 euro/tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego(opcjonalne) – 7,5 euro miesięcznie.
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • płatne święta!
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!
Numer referencyjny

7256425

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Monter okien i drzwi