MECHANIK SAMOCHODOWY VOLVO

Agencja pracy Cosmoworker MECHANIK SAMOCHODOWY VOLVO Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Mechanik

Praca długoterminowa.

Praca jako mechanik samochodów marki VOLVO w jednej z wiodących firm dealerskich zajmujących się sprzedażą i serwisowaniem samochodów VOLVO na terenie Belgii.
Praca przy naprawach samochodów osobowych VOLVO.
Wszechstronny zakres zadań, proste i skomplikowane naprawy, przeglądy okresowe, diagnozowanie i wykrywanie usterek (mechanicznych i elektrycznych).
Przeprowadzanie niezbędnych testów i kontroli poserwisowych.

Praca w systemie 1-zmianowym, 8:00-17:00.

Wymagane doświadczenie na stanowisku mechanika samochodów osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem systemów elektrycznych i sterowników PLC.
Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym.

Region: Leuven, Bruksela.
#zzakwaterowaniem.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca jak mechanik samochodów osobowych w jednej z wiodących firm zajmujących się sprzedażą i serwisowaniem samochodów marki VOLVO w Beneluxie,
  • praca przy naprawach samochodów osobowych,
  • wszechstronny zakres zadań, proste i skomplikowane naprawy, przeglądy, diagnozowanie i wykrywanie usterek (mechanicznych i elektrycznych),
  • przeprowadzanie niezbędnych testów i kontroli poserwisowych,
  • praca w salonie i warsztacie dealera VOLVO w Leuven,
  • praca w systemie 1-zmianowym 8:00-17:00,
  • możliwe nadgodziny.

Wymagania:

  • więcej niż komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mechanika samochodów osobowych,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy zespołowej, jak i indywidualnej,
  • mile widziane doświadczenie jako diagnosta/technik elektryk,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 6-miesiące,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie początkowe od 17,00€ brutto za godzinę pracy w zależności od doświadczenia, posiadanych uprawnień, samodzielności w diagnostyce elektroniki oraz mechaniki,
  • cotygodniowe wynagrodzenie,
  • legalną pracę, zgodną z belgijskim Kodeksem Pracy,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,
  • legalną pracę, zgodną z belgijskim Prawem Pracy,
  • belgijską umowę o pracę tymczasową i stały kontrakt po 1 roku pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania lub zwrot kosztów transportu,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii: 250€,
  • koszt zakwaterowania: 85,00 € za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Numer referencyjny

8771730