STOLARZ – PRACA W HOLANDII NA UMOWIE HOLENDERSKIEJ

S&A sp. z o.o STOLARZ - PRACA W HOLANDII NA UMOWIE HOLENDERSKIEJ Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Stolarz

S&A Sp. Z o.o. to agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Krakowie, łączymy pracowników i pracodawców na terenie Europy.

Zapewniamy zakwaterowanie, pewne wynagrodzenie, wsparcie koordynatora.

Nasz klient realizuje różne projekty w zakresie budowy elewacji komercyjnych, stosując nowoczesną technologię produkcji i montażu gotowych elementów drewnianych na elewacjach.

Zadania:

  • prace produkcyjne elementów drewnianych
  • prefabrykowanych elementów ściennych
  • doświadczenie w pracy jako stolarz 3 lata
  • znajomość języka na poziomie B1 angielski, holenderski lub niemiecki
  • mile widziany samochód

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zaczyna się od €500 netto za tydzień
  • 40 godzin tygodniowo
  •  zakwaterowanie bezpłatne (sypialnia jednoosobowa, wspólna kuchnia, wspólny salon i wspólna łazienka)
  • ubezpieczenie zdrowotne: €34,82 na tydzień (odliczane z wynagrodzenia)
  • odzież firmowa: można kupić po obniżonej cenie

TEL. 575 754 550

Numer referencyjny

8641402