Stolarz – Niemcy – 13,50€/h + dieta + opłacone całotygodniowe zakwaterowaniee

BestHill Work Stolarz - Niemcy - 13,50€/h + dieta + opłacone całotygodniowe zakwaterowaniee Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Stolarz

BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie.

Opis stanowiska:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich
  • szlifowanie ,oklejanie,heblowanie
  • wycinanie elementów drewnianych
  • inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe(warunek konieczny)
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy Kat.B, własny samochód (warunek konieczny)

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (warunki niemieckie)
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13,50 € brutto/h + 20 € netto dieta
  • całotygodniowe zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe)
Numer referencyjny

8546654