Poszukujemy opiekunów do domów opieki w Anglii

Opis oferty pracy

Praca w Wielkiej Brytanii Opiekunka

JSL Consultants poszukuje opiekunów osób starszych do pracy w sieci domów opieki w Anglii. Nasz pracodawca to duża, prestiżowa firma, posiadająca 60 domów opieki na terenie Anglii i Szkocji. Pracodawca regularnie rekrutuje w Polsce od ponad 10 lat.

Oferowane warunki to:
• Stała umowa o pracę na 36-48 godziny tygodniowo
• Dostępne nadgodziny
• Zarobki w wysokości £8,21 – £8,50 za godzinę
• Opłacony lot do Wielkiej Brytanii i dojazd z lotniska do domu opieki
• Zakwaterowanie na terenie lub w pobliżu domu opieki, w cenie £55 za tydzień od osoby w pokoju jednoosobowym (w cenę wliczony jest gaz i elektryczność)
• Stały rozwój zawodowy i możliwość uzyskania UK CARE CERIFICATE, uznawanego w całej Wielkiej Brytanii
• Praca w stabilnej i renomowanej firmie
• Oferta również dostępna dla par

Obowiązki

Praca opiekuna polega na pomocy w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, codzienna toaleta, mycie, utrzymywanie higieny osobistej, podawanie posiłków i lekarstw, a także pomoc i uczestniczenie w zorganizowanych przez dom opieki zajęciach (gry, zajęcia muzyczne, plastyczne czy manualne).

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
• Chęć wyjazdu i podjęcia stabilnej i długoterminowej pracy w Wielkiej Brytanii
• Chęć pracy z osobami starszymi, empatia, wysoka kultura osobista

O autorze

JSL Consultants jest firmą rekrutacyjną zajmującą się rekrutacją specjalistów służby zdrowia do Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Irlandii. Posiadamy oferty pracy dla opiekunów, pielęgniarek i lekarzy, w domach opieki, szpitalach i klinikach. Pomagamy naszym kandydatom w czasie całego procesu rekrutacji, począwszy od przygotowania CV, poprzez rejestrację w Izbach zawodowych i pozostajemy z nimi w kontakcie po rozpoczęciu pracy za granicą, tak aby adaptacja w nowym kraju i miejscu pracy przebiegła pomyślnie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, w formacie WORD, z tytułem ‘Opiekun – Anglia’ na adres mailowy: sylwialopes@jsl-consultants.com

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Poszukujemy opiekunów do domów opieki w Anglii