Lakiernik przemysłowy

BestHill Work Lakiernik przemysłowy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Lakiernik

BestHill Work jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • doświadczenie w malowaniu pistoletem natryskowym
  • gruntowanie i malowanie w kabinie malowanie różnych części maszyn, części samochodowych
  • przygotowanie powierzchni, w szczególności przez czyszczenie, wypełnianie, szlifowanie, klejenie i gratowanie
  • przygotowanie farb zgodnie ze specyfikacjami producenta
  • monitorowanie procesu suszenia i utwardzania

Wymagania:

  • doświadczenie na podanym stanowisku – warunek konieczny
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na porozumienie się w miejscu pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • lakierowanie części i komponentów maszyn
  • gruntowanie oraz lakierowanie na mokro i proszkowo
  • kontrola jakości

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości języka niemieckiego
  • umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • możliwość pracy w nadgodzinach
Numer referencyjny

8644053