Monter instalacji sanitarnych, Hydraulik – 16 €/h netto

BestHill Work Monter instalacji sanitarnych, Hydraulik - 16 €/h netto Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Hydraulik

BestHill Work jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie.

Opis stanowiska:

  • montaż urządzeń sanitarnych, nowo powstałych budynkach
  • instalacja przyłączy wodno – kanalizacyjnych
  • inne ogólne prace instalacyjne związane z hydrauliką

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie hydraulika – montera instalacji sanitarnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność spawania stali (mile widziana)
  • prawo jady kat.B

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie 16 €/h  netto
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Numer referencyjny

8544538