ELEKTRYK BUDOWLANY

S&A sp. z o.o ELEKTRYK BUDOWLANY Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

OPIS STANOWISKA:

  • Instalacja i montaż elektryczny
  • Diagnoza i naprawa
  • Przeglądy
  • Przestrzeganie przepisów
  • BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne z zakresu elektryki.
  • Znajomość przepisów elektrycznych i budowlanych.
  • Zdolność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
  • Umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych i pomiarowych.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość języka niemieckiego min. na pozomie a2
  • Dobra forma fizyczna (praca może być wymagająca fizycznie).
  • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu i świadomość ryzyka związanego z pracą elektryka.

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o prace
  • Wynagrodzenie 15.50 Euro brutto + 30 euro diety
  • Czas trwania projektu 9-12 miesięcy
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, prosimy o aplikacje lub zadzwoń pod numer: +48 660 548 764

Numer referencyjny

8656399