Pracownik szklarni – BEZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik szklarni

Praca na magazynie lub na produkcji nie jest dla Ciebie i szukasz alternatywnego rozwiązania? Sprawdź naszą ofertę pracy w holenderskiej szklarni, gdzie będziesz pracować tylko z przyjemnymi produktami jak zioła i kwiaty!

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Oferujemy:
– Atrakcyjne i pewne wynagrodzenie w euro
– Pracę z przyjemnymi produktami (rośliny i kwiaty)
– Stałą ilość godzin pracy
– Stabilne zatrudnienie
– Inne atrakcyjne bonusy
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
– Zakwaterowanie i ubezpieczenie
– Transport do Holandii
– Możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie
– Minimum formalności
– Pomoc polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
– Pakiet powitalny
– Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO*

*80% pracowników administracyjnych OTTO Work Force rozpoczęło swoją karierę od pracy dla jednego z naszych Klientów.

Obowiązki

Co będziesz robić?
– Szczepić sadzonki ziół
– Klipsować i pakować zioła oraz rośliny
– Wykonywać bieżące prace związane z utrzymaniem szklarni

Prosimy wysyłać CV.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?
– Znajomości języka angielskiego
– Dostępności na dłuższy okres czasu
– Chęci rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

O autorze

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590)

Jak aplikować

pracuj@ottopraca.eu

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik szklarni – BEZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO