This job listing has expired and may no longer be relevant!

Draaien pomidora

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik szklarni

Biuro pracy Work Centre (nr cert. 7098) poszukuje dla jednego ze swoich klientów osoby chętnej do pracy na szklarni przy owijaniu pędów pomidorów, tzw. Twister (draaien).

Obowiązki

Od kandydatów oczekujemy:
– co najmniej rocznego doświadczenia w pracy przy owijaniu pędów pomidora – warunek konieczny,
– dyspozycyjności do pracy przez cały rok,
– odpowiedzialności i motywacji,
– dobrej kondycji fizycznej,
– braku lęku wysokości.

Posiadanie prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Wymagania

Praca odbywa się na wysokości ok. 2-4 metrów na specjalnych wózkach szklarniowych.

Ofertę kierujemy do osób, które posiadają doświadczenie przy owijaniu pomidora.

O autorze

Pracownikom oferujemy:
– stałe zatrudnienie za granicą,
– atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
– dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
– bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
– dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10, 39% dochodów brutto,
– przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
– cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
– rozliczenia podatkowe (Jaaropgave) dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

W pierwszych czterech tygodniach pracy oferowana stawka godzinowa wynosi 9, 51 euro brutto.
Po tym okresie, w zależności od zaangażowania pracownika, oferujemy stawkę akordową (450 – 470 euro netto/42 tys plantów).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numer telefonu:

– 774410654 / 533 155 868 / 739 230 594 / 533 087 111(Biuro Opole)

– 533 966 678 / 533 111 037 (Biuro Tomaszów Lubelski)

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Draaien pomidora