TAPECIARZ – 13,20€/H + 3,60€ NETTO DIETY/H + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

ImpactJob TAPECIARZ - 13,20€/H + 3,60€ NETTO DIETY/H + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik budowlany

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TAPECIARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tapetowanie (120-130 m/dzień)
  • Obsługa maszyn do cięcia tapet

WYMAGANIA:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie tapeciarza/pracownika budowlanego
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie tapeciarza/pracownika budowlanego (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,20 euro brutto/godzina + 3,60 euro netto diety/każda przepracowana godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8543052