Praca w zieleni miejskiej

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik fizyczny

• Praca przy porządkowaniu zieleni miejskiej
• Pielęgnacja krzewów i trawników

Oferujemy:
• Dobre wynagrodzenie do 10.47€ brutto
• Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii:
• *zakwaterowania
• *ubezpieczenia
Dodatkowe informacje:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/260356/0) oraz spełniające wymagane kryteria.
Do formularza należy dołączyć CV w języku angielskim.

Obowiązki

• Koszenie trawników (kosiarka spalinowa lub żyłkowa)
• Usuwanie liści i śmieci z terenów zielonych (obsługa dmuchawy/odkurzacza do liści)
• Kopanie, sadzenie, nawożenie
• Plewienie i usuwanie chwastów
• Przycinanie krzewów i żywopłotów, jak również gałęzi drzew przy pomocy nożyc elektrycznych
• Obsługa różnego rodzaju narzędzi i sprzętu

Wymagania

• Doświadczenie jako pracownik zieleni miejskiej lub ogrodnik
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Gotowość podjęcia pracy w różnych warunkach atmosferycznych
• Umiejętność obsługi różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego, tj. kosiarki spalinowe/elektryczne/żyłkowe, nożyce elektryczne, dmuchawy/odkurzacze do liści, itp.
• Odpowiedzialność, dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
• Pozytywne podejście do zleconych zadań

O autorze

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Praca w zieleni miejskiej