Tokarz narzędziowy (TBI/03/19)

Weegree Kontroler Jakości (QPPT/01/19) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Pozostałe Pracownik produkcji

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Tokarz narzędziowy

Miejsce pracy: Bytom

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Praca na jedną zmianę (7:00-15:00) od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Pełen pakiet szkoleniowo-wdrożeniowy.

Opis stanowiska:

  • Toczenie na tokarce konwencjonalnej.
  • Frezowanie na frezarce konwencjonalnej.
  • Dobór narzędzi i parametrów toczenia/frezowania stali narzędziowych.
  • Ustawianie parametrów skrawania.
  • Obsługa przyrządów pomiarowych.
  • Kontrola jakości wykonanych prac.
  • Konserwacja bieżąca obrabiarek.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok.
  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań.

Numer referencyjny

6951332

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Tokarz narzędziowy (TBI/03/19)