This job listing has expired and may no longer be relevant!

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Opis oferty pracy

Pozostałe Pracownik usług

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Szukasz ciekawej pracy z językiem niemieckim w dynamicznie rozwijającej się firmie? Świetnie trafiłeś!

Do naszego biura w Skawinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Samodzielna obsługa klientów niemieckojęzycznych,
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów chętnych do podjęcia pracy za granicą
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi dla klienta
  • Zarządzanie bazą kandydatów

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • DOBRA znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie- poziom minimum B2 (warunek konieczny)
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego(warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu Office
  • Zorientowanie na klienta
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • Sympatyczną atmosferę w ambitnym i młodym zespole
Numer referencyjny

7185990

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM