This job listing has expired and may no longer be relevant!

SAMODZIELNY ANALITYK ZE ZNAJOMOŚCIĄ SQL

Opis oferty pracy

Pozostałe Programista

NASZ KLIENT MIĘDZYNARODOWY BANK W ŁODZI

Umowa o pracę

Miejsce Łódź – PRACA ZDALNA

Wynagrodzenie 9.000 – 10.000 PLN brutto

Zakres obowiązków:

Analiza oraz definiowanie wymagań

Koordynacja działań projektowych

Weryfikacja jakości danych

Bieżące wsparcie w zakresie optymalizacji i utrzymywania jakości danych

Oczekujemy, że posiadasz:

Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, zarządzania, finansów

Doświadczenie w analizie dużych zbiorów danych

Biegłą znajomość języka angielskiego min B2

Bardzo dobrą znajomość programu Excel i SQL

Zdolności analityczne

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu jobs@personnelandmedia.com z dopiskiem Analityk + SQL

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, przesłać CV, aby wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Numer referencyjny

7222073

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do SAMODZIELNY ANALITYK ZE ZNAJOMOŚCIĄ SQL