Operator wózka

CANPACK S.A Operator wózka Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Pozostałe Pracownik produkcji

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w spółce CANPACK Metal Closures Sp. z o.o w Tarnowie na stanowisku:

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie prac transportowo-załadunkowych z wykorzystaniem wózków czołowych oraz wysokiego składowania typu reach-truck,
  • Kontrola stanu technicznego wózka przed przystąpieniem do pracy,
  • Kontrola podstawianych środków transportu zgodnie z wymaganiami ZSZJ,
  • Tankowanie paliwa, wymiana butli lub ładowanie baterii,
  • Zgłaszanie przełożonemu usterek technicznych i awarii,
  • Obsługa skanera, narzędzi WMS oraz pozostałych procesów magazynowych,
  • Utrzymanie czystości w składach magazynowych oraz na terenach wydziałowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe,
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • Mile widziane doświadczenie jako operator wózka,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

W zamian oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej fabryce z zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania doświadczeń; atrakcyjny pakiet socjalny w tym:
  • Opieka medyczna LUXMED,
  • Spotkania integracyjne i wycieczki,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • Dofinansowanie do wczasów.
Numer referencyjny

8263904

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Operator wózka