Operator maszyn Tarnów

CANPACK S.A Operator maszyn Tarnów Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Pozostałe Pracownik produkcji

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w spółce CANPACK Metal Closures Sp. z o.o w Tarnowie na stanowisku:

Operator maszyn (praca sezonowa)

Główne obowiązki:

  • produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi;
  • dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn;
  • stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur i regulaminów.

Wymagania kluczowe:

  • wykształcenie zawodowe;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i urządzeniami pomiarowymi;
  • chęć zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

W zamian oferujemy:

  • sposobność do zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych;
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny

Numer referencyjny

8062919

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Operator maszyn Tarnów