Operator maszyn – CP FIP Brzesko

CANPACK S.A Operator maszyn - CP FIP Brzesko Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Pozostałe Pracownik produkcji

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w spółce

CANPACK Food and Industrial Packaging sp. z o.o. w Brzesku na stanowisku:

 Operator maszyn – FIP Brzesko

Główne obowiązki:

  • produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi;
  • modernizowanie istniejących urządzeń na linii;
  • dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn;
  • stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur i regulaminów.

Wymagania kluczowe:

  • wykształcenie zawodowe techniczne;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i urządzeniami pomiarowymi;
  • gotowość do pracy w  4-brygadowej organizacji pracy;
  • chęć zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • sposobność do zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych;
  • dodatek brygadowy;
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system benefitów, dofinansowanie do posiłków, wycieczki zakładowe).
Numer referencyjny

8250320

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Operator maszyn – CP FIP Brzesko