Junior Process Officer z językiem DUŃSKIM / Łódź

Opis oferty pracy

Pozostałe Pracownik usług

Międzynarodowy bank o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów ze znajomością języka duńskiego na stanowisko Junior Process Officer.

MIEJSCE PRACY: Łódź

Zainteresowana/y? Aplikuj!

 OPIS STANOWISKA:

  • pilnowanie oraz przestrzeganie wewnętrznych wniosków w Banku dla Klientów inwestujących w nieruchomości;
  • weryfikowanie dokumentacji w języku duńskim;
  • kontakt z wewnętrznymi Klientami banku;
  • tworzenie, aktualizowanie i ulepszanie firmowych procedur.

 SZUKAMY CIEBIE, JEŻELI:

  • znasz język duński na poziomie minimum C1;
  • znasz język angielski na poziomie minimum B2;
  • sprawnie posługujesz się Excelem;
  • odznaczasz się wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnościami interpersonalnymi.

! Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego !

 OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie do 9000 pln brutto;
  • umowę o pracę;
  • bogaty pakiet benefitów;
  • szkolenia i kursy językowe;
  • dodatek relokacyjny – dla osób, które zmienią miejsce zamieszkania.
Numer referencyjny

8206593

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Junior Process Officer z językiem DUŃSKIM / Łódź