Information Security Engineer – DevSecOps/AppSec

Opis oferty pracy

Pozostałe Programista

Poszukujemy dla naszego Klienta, który specjalizuje się w Cyber Security na stanowisko Information Security Engineer – DevSecOps/AppSec.

Wynagrodzenie max do 30.000 zł brutto

Wrocław

ZADANIA:

Wprowadzanie funkcji do wewnętrznie opracowanych narzędzi cyberbezpieczeństwa i integrowanie tych narzędzi z potokami DevOps Nadzorowanie cyklu rozwoju i analiza informacyji związane z bezpieczeństwem
Ciągłe doskonalenie potoków i procesów DevOps oraz narzędzi, usług i procesów cyberbezpieczeństwa
Wykonywanie badań technologicznych z kontekstu bezpieczeństwa dla strategicznych, taktycznych i operacyjnych potrzeb biznesowych oraz dostarczanie wyników badań interesariuszom wewnętrznym
Zbadanie odpowiednich narzędzij do testowania bezpieczeństwa
W stosownych przypadkach przeglądanie kodu Whitebox tych produktów, aplikacji i integracji
W stosownych przypadkach przeglądanie produktów, aplikacji i integracji w czarnej skrzynce.
Dopasowanie produktow bezpieczeństwa do wymagań prawnych, regulacyjnych i umownych, które są zgodne z ramami bezpieczeństwa i standardami, takimi jak NIST SP 800-53 rev 4, seria ISO/IEC 27000, OWASP Top 10, SANS Top 20, CIS Top 20

WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracy z chmurą w środowisku z zabezpieczeniami
Wymagane jest duże doświadczenie z AWS
Sprawdzona zdolność do samodzielnej pracy, współpracy w ramach globalnego zespołu i realizacji wielu harmonogramów wdrożeń
Udowodnione doświadczenie w testowaniu bezpieczeństwa aplikacji internetowych, przeglądach kodu, ocenie podatności, testowaniu penetracyjnym i generowaniu raportów
Doświadczenie w zakresie kontroli bezpieczeństwa (NIST, PCI), protokołów zarządzania i zarządzania ryzykiem

NASZ KLIENT OFERUJE:

Pełny etat

Praca hybrydowa

Umowa o prace

Numer referencyjny

8247873

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Information Security Engineer – DevSecOps/AppSec