+SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W JĘZYKU NIEMIECKIM / CALL CENTER

Agencja pracy Cosmoworker +SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W JĘZYKU NIEMIECKIM / CALL CENTER Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Portugalii Pozostałe oferty

Bom dia! 😀
Łatwa, interesująca praca w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm – Facebook, Microsoft, Philips, Netflix, Ebay, Zalando, Wish, itd.
Fantastyczna atmosfera pracy i piękna Lizbona za oknem.
Brak ograniczeń wiekowych.

WYMAGANA DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (poziom B2 i więcej).

Wynagrodzenie od
1360€ do 1473€ za miesiąc pracy brutto, lub od
982€ do 1112€ brutto dla kandydatów chcących korzystać z zakwaterowania firmowego.

Bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. 🙂

Zwrot kosztów przylotu do Portugalii.
Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Portugalii oraz Polski
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • wsparcie klientów poprzez rozmowę telefoniczną, chat i e-mail,
  • pomoc klientom podczas dokonywania rezerwacji usług, składania zamówień,    płatności, reklamacji i zwrotów.
  • pomoc techniczna.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na płynny kontakt z klientami (poziom B2 i więcej),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w call center,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalną pracę i portugalską umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm – Facebook, Microsoft, Philips, Netflix, Ebay, Zalando, Wish, itd.
  • fantastyczną atmosferę pracy i piękną Lizbonę za oknem,
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania (dla chętnych), niezbędnych formalności administracyjno-prawnych, odbiór z lotniska,
  • opiekę koordynatorów,
  • wynagrodzenie od
    1360€ do 1473€
    za miesiąc pracy brutto bez zakwaterowania, lub od
    982€ do 1112€ dla kandydatów chcących korzystać z zakwaterowania firmowego.
  • zwrot kosztów przylotu do Portugalii,
  • bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej, kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. 🙂
Numer referencyjny

7762922

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do +SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W JĘZYKU NIEMIECKIM / CALL CENTER