Team 2 osobowy – montaż fasad od zaraz Berlin

BestHill Work Team 2 osobowy - montaż fasad od zaraz Berlin Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik budowlany

BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy,  posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • prace monterskie
  • docieplanie budynków
  • sprawność fizyczna, gotowość do pracy w nadgodzinach

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego podstawy (jest koordynator)
  • doświadczenie w pracach montażowych
  • auto i czynne prawo jazdy mile widziane

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie! 12,79 €/h brutto + 40 € dieta netto
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę niemieckiego (pokoje jednoosobowe)
Numer referencyjny

8581527