Stolarz i pomocnik Niemcy

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Stolarz i pomocnik Niemcy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Cieśla

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta  poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Stolarz i pomocnik stolarza

Miejsce pracy: Neu-Ulm

 Opis stanowiska:

  • produkcja okien drewnianych, drewnianych drzwi wejściowych, drewnianych schodów, mebli z litego drewna
  • praca na nowoczesnych maszynach do obróbki drewna w celu wytworzenia poszczególnych elementów
  • montaż wyprodukowanych elementów budowlanych

 Wymagania:

  • ukończona praktyka zawodowa w zawodzie stolarza lub cieśla
  • wiedza / doświadczenie w produkcji elementów drewnianych
  • Znajomość obsługi nowoczesnych maszyn do obróbki drewna
  • wiedza na temat montażu elementów z drewna litego
  • praca samodzielna
  • najlepiej, jeśli posiadasz ważne prawo jazdy
  • posługujesz się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym (co najmniej na poziomie A2)

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie powyżej stawki standardowej od 13,00 do 15,00 euro/h – w zależności od kwalifikacji + 50€ netto za dzień roboczy
  • wypłata świadczeń socjalnych, jak również świadczeń kapitałotwórczych, świadczeń świątecznych i urlopowych
  • aktywne wsparcie i pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • 24-30 dni płatnego urlopu
  • odzież ochronną i buty robocze
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
Numer referencyjny

8255363

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Stolarz i pomocnik Niemcy