Stolarz 14 €/h brutto + dieta 25 € netto/dzień

BestHill Work Stolarz 14 €/h brutto + dieta 25 € netto/dzień Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Stolarz

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie.

Opis stanowiska:

  • budowa elementów okiennych i drzwiowych
  • obsługa i regulacja maszyn do obróbki drewna
  • końcowe czynności montażowe: montaż okuć i szyb

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe ślusarz/stolarz
  • doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego – pozwalająca na komunikowanie się w miejscu pracy – A2
  • prawo jazdy Kat.B +auto warunek konieczny

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne wynagrodzenie  14 €/h brutto + dieta 25 € netto/dzień
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy organizuje pracodawca -opłacone
  • pokój jednoosobowy z dostępem do parkingu
Numer referencyjny

8556142