Spawacz MIG/MAG/TIG

Weegree Spawacz MIG/MAG/TIG Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Spawacz

Miejsce pracy: Hasselt, Belgia
Stawka: 2500-2600€
Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie  / znajomość rysunku technicznego / komunikatywny język angielski lub niemiecki

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się projektowaniem i produkcją stalowych ram i profili pod wysokiej klasy meble
  • Spawanie metalowych elementów, profili, ram głównie dla przemysłu meblarskiego głównie metodą MIG/MAG oraz dodatkowo TIG
  • Materiał: stal i stal nierdzewna
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Praca 40 godzin/tydzień od poniedziałku do piątku (8 godzin dziennie), możliwe nadgodziny

Czego oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia w spawaniu MIG/MAG i TIG
  • znajomości rysunku technicznego
  • dokładności, precyzji i wysokiej jakości spawów
  • prawa jazdy

Dodatkowym atutem będzie:

  • możliwość wyjazdu swoim samochodem

Co oferujemy:

  • Stawkę: 15€/h netto (2500-2600€/mc)
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Zakwaterowanie dofinansowane przez nas (koszt tylko 2 euro/dzień)
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Numer referencyjny

8804632