Spawacz TIG (141) Chemnitz przy granicy ze znajomością j.niemieckiego

BestHill Work Spawacz TIG (141) Chemnitz przy granicy ze znajomością j.niemieckiego Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Spawacz

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy  posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie materiałów do spawania metodą TIG
  • Spawanie elementów ze stali nierdzewnej (drobne elementy)
  • Bieżąca kontrola spawanych elementów

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • Doświadczenie na stanowisku spawacz TIG
  • Zaangażowanie i sumienność

Oferta pracodawcy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • Wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Zakwaterowanie organizowane  przez pracodawcę niemieckiego
Numer referencyjny

8577631