Spawacz Metodą MAG

BestHill Work Spawacz Metodą MAG Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Spawacz

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii i Holandii. Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji, zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Spawacz MAG

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą MAG
  • spawanie rur i/lub blach
  • obróbka wstępna i wykończeniowa prac spawalniczych
  • kontrola jakości spawów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność spawanie rur, blach o rożnych przekrojach
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
  • prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Oferta pracodawcy:

  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j.niemiecki)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 14 € brutto/h + dieta
  • dodatek przeznaczona na zakwaterowanie i dojazd do pracy (ok.20/21 dni pracy  900-1000 euro netto)
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe)
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
Numer referencyjny

8616398