This job listing has expired and may no longer be relevant!

Spawacz MAG, Niemcy

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Spawacz

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla spawaczy. Lokalizacja: Rostock.
Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
– stawka od 15 euro brutto/h;
– dieta 20 euro netto/dzień pracy;
– możliwe nadgodziny;
– długoterminowy kontrakt;
– wynagrodzenie płatne miesięcznie, możliwe jest pobieranie tygodniowych zaliczek;
– zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;
– pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
– możliwość uzgodnienia terminów zjazdów do Polski.

Obowiązki

Zakres obowiązków: spawanie metodą MAG.

Wymagania

Wymagania:
– kwalifikacje i doświadczenie w zawodzie spawacza;
– podstawy języka niemieckiego lub angielskiego.

O autorze

Agencja Zatrudnienia Factory 600, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6849

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Spawacz MAG, Niemcy