Spawacz MAG/MIG

BestHill Work Spawacz MAG/MIG Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Spawacz

BestHill Work jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska pracy:

  • Spawanie metodą MAG/MIG
  • obróbka wstępna i wykończeniowa prac spawalniczych
  • kontrola jakości spawów
  • odpowiedni dobór urządzeń spawalniczych
  • Inne charakterystyczne dla stanowiska obowiązki

Wymagania :

  • Znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy)
  • Aktualny certyfikat spawalniczy
  • Umiejętność spawanie rur, blach o rożnych grubościach
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe)
Numer referencyjny

8644409